Ollove zve na 1. podpůrný piknik, který je určen nejen pro queer mládež, ale pro všechny, kdo prochází coming outem, tranzicí, nebo hledají svou identitu a chtějí poznat ostatní, co jsou na tom podobně.
Přijďte si poslechnout zkušenosti a příběhy ostatních a podělit se o ty své. Podpůrné skupiny slouží pro ty, kteří prochází ve svém životě určitým obdobím, jež s sebou může nést jisté těžkosti. Coming out je takřka celoživotní proces a může být doprovázen pocity samoty, nejistoty či dokonce depresemi. Podpůrná skupina spočívá v tom, že poznáte osoby s podobným osudem, zkušenostmi, uvidíte, že v tom nejste zdaleka sami a že si podobnými peripetiemi prochází i další. Prostřednictvím komunikace s ostatními, vyslechnutím jejich zkušeností a svěřením se s těmi svými se vám dostane podpory v životní etapě, kterou právě procházíte. My jsme se rozhodli využít hezkého počasí a olomoucké zeleně a uspořádat podpůrnou skupinu formou pikniku.

Sraz je v úterý 5. 6. v Bezručových sadech poblíž altánu, do kterého se schováme v případě nepříznivého počasí.

Ollove pro vás nachystá i něco na zub, ale bude fajn, když i vy něcčím přispějete, a krom příběhu se podělíte i o nějakou dobrotu 😉

Těšíme se na viděnou!

1. olomoucký podpůrný queer piknik

05. 06. 2018

17:00

Bezručovy sady, Olomouc

Příjdu!

Dej kamarádům vědět o události