Ollove potěšila hojná účast na 1. podpůrném pikniku a protože bychom z podpůrný aktivit rádi udělali tradici, pořádáme poslední červencovou neděli 2. olomoucký podpůrný piknik, který je určen nejen pro queer mládež, ale pro všechny, kdo prochází coming outem, tranzicí, nebo hledají svou identitu a chtějí poznat ostatní, co jsou na tom podobně.
Přijďte si poslechnout zkušenosti a příběhy ostatních a podělit se o ty své. Podpůrné skupiny slouží pro ty, kteří prochází ve svém životě určitým obdobím, jež s sebou může nést jisté těžkosti. Coming out je takřka celoživotní proces a může být doprovázen pocity samoty, nejistoty či dokonce depresemi. Podpůrná skupina spočívá v tom, že poznáte osoby s podobným osudem, zkušenostmi, uvidíte, že v tom nejste zdaleka sami a že si podobnými peripetiemi prochází i další. Prostřednictvím komunikace s ostatními, vyslechnutím jejich zkušeností a svěřením se s těmi svými se vám dostane podpory v životní etapě, kterou právě procházíte. My jsme se rozhodli využít hezkého počasí a olomoucké zeleně a uspořádat podpůrnou skupinu formou pikniku.

Sraz je v Bezručových sadech poblíž Jihoslovanského mauzolea – kousek od něj je mezi stromy schovaný altánu, do kterého se ukryjeme v případě nepříznivého počasí.

Ollove pro vás nachystá i něco na zub, ale bude fajn, když i vy něcčím přispějete, a krom příběhu se podělíte i o nějakou dobrotu 😉

Mimo jiné se dozvíte, co chystáme na letošní Prague Pride a jak se můžete do aktivit spolku zapojit.

A možná budou i koloěžky 😉

Těšíme se na viděnou!

2. olomoucký podpůrný queer piknik

29. 07. 2018

14:00

Bezručovy sady, Olomouc

Příjdu!

Dej kamarádům vědět o události