Je tu listopad a s ním tradičně Queer filmový festival Mezipatra. 19. ročník startuje v Praze 8. 11., v Brně 16. 11. a na olomoucké Ozvěny se můžete těšit poslední listopadový týden – od úterý 27. 11. do soboty 1. prosince.
Jako vždy pro vás máme několik projekcí s gay, lesbickou a trans tématikou a doprovodný program:

Ozvěny zahájíme 27. 11. ve 20 hodin filmem „Dívka“, po němž bude následovat diskuze ve spolupráci s organizací Trans*parent. Projekce proběhne v prostorách bývalého jezuitského konviktu a následné diskuze se uskuteční v Konvikt bistro & baru.

Ve středu 28. 11. uvedeme ve spolupráci s Pastiche Filmz snímek Neon boy (Hard Paint).

Ve čtvrtek a pátek uvedeme bloky krátkých filmů. Ve čtvrtek 29. 11. to bude lesbicky zaměřený blok s názvem „Žena mých snů“ – uvedeme jej v Picolo pirátském centru (na ulici 8. května). V pátek se můžete těšit na blok filmů s gay tematikou a názvem „Beze studu“. Projekce se uskuteční v naší oblíbené kavárně Druhý domov. Čtvrteční a páteční projekce začínají v 19 hodin.

Ve Druhém domově zůstaneme i v sobotu, na kterou pro vás chystáme doprovodný program. A po něm s námi můžete jít na skleničku 😉

Těšíme se na viděnou a doporučujeme sledovat událost na Facebooku (tlačítko „Příjdu!“), kam postupně přidáváme nové informace.

Děkujeme všem partnerům a sponzorům!

Partnery letošních Ozvěn jsou: Pastiche Filmz, Trans*parent, Literární kavárna Druhý domov, Konvikt bistro & bar, Picolo pirátské centrum.

Sponzory Ozvěn jsou Statutární město Olomouc a pánové Robert Runták & Miloš Přikryl.

Ozvěny 19. QFF Mezipatra

27. 11. 2018

20:00

Olomouc

Příjdu!

Dej kamarádům vědět o události