🇨🇿Od posledního OLLOVE večírku sice uplynulo pět let, ale nezoufejte, letos je zpět! Srdečně vás zveme do Druhého domova, kde se můžete těšit na soutěž o ten nejošklivější vánoční svetr! Vezměte si na sebe něco, co ze skříně nikdy nevytahujete, ale přijde vám to nevhodné vyhodit. Sobi, světýlka, křivé vločky? Vše se počítá!
Vánoční svetr nemáte? Nevadí! I z obyčejného svetru jde udělat svetr vánoční. Nahoďte světýlka, baňky a jiné ozdoby a svetr je hotový! Čím větší kýč, tím lepší!
Výherce se může těšit na zajímavé ceny.
Kromě přehlídky svetrů vás v Druhém domově bude čekat i menší dílna. Budeme vytvářet vlastní placky! Doneste motiv svůj, nebo použijte jeden z našich. Budeme se na vás těšit!
🇬🇧It’s been five years since the last OLLOVE Christmas party but don’t worry, because we’re back this year! We’d like to cordially invite you to the Second Home café, where you can look forward to the ugly Christmas sweater competition! Wear something that you’d feel bad about throwing out, but not bad enough that you’d actually ever take it out of the closet. Reindeer, Christmas lights, crooked snowflakes? Oh my!
Don’t have a Christmas sweater? That doesn’t matter! Even an ordinary sweater can be turned into a Christmas sweater. Put on some Christmas lights, baubles and other decorations and the sweater is ready! The tackier the better!
A selection of interesting prizes await the winners.
In addition to the ugly sweater contest, you can expect a small workshop in the Second Home café! We’re going to be creating our own badges! Bring your own design or use one of ours.
We look forward to seeing you!

´
Soutěž o nejošklivější Vánoční svetr a plackování

13. 12. 2022

18:30

Literární kavárna Druhý domov, Nábřeží 949/11

Příjdu!

Dej kamarádům vědět o události