Deskovky

🏳️‍🌈

Máte rádi_y deskovky a chcete ostatním ukázat, jak je umíte Nebo jste nikdy jste nic nehráli_y, ale chcete si jít odpočinout na pohodové místo v srdci Olomouce? Ať už jste odpověděli_y jakkoliv, deskovky s Ollove tu jsou pro všechny, kteří se chtějí setkat v příjemné atmosféře místní queer komunity! Výběr deskovek bude zajištěn, ale vlastní iniciativě meze neklademe.

 Budeme se na Vás těšit v Literární kavárně Druhý domov, a to 19.6., od 17:00.

🏳️‍🌈🎲


Do you consider yourself a board game expert and do you want to impress everyone with your gaming prowess? Never played a board game before, but you'd like to relax in a cozy environment in the heart of Olomouc? Either way, you're invited to the OLLOVE board game evening, which is here for everyone who'd like to relax and meet the local queer community! Selection of board games will be provided by OLLOVE, but you're always welcome to bring your own! 


You'll find us in the Second Home café (kavárna Druhý domov) on the 19th of June at 5 PM.

🏳️‍🌈

31. Queer podpůrný piknik

Opět vás zveme na letní piknik v parku, letos čtvrtý (v celkovém pořadí již 31.)!

 Přijďte za námi na něco na zub a kus řeči a užijte si čas strávený sdílením zkušeností, strastí i radostí mezi lidmi bez rozdílu sexuality, genderové identity nebo věku. Piknik je pro všechny, ať už jste duhoví a nebo allies. Potkáme se 5.7. u Jihoslovanského mauzolea v Bezručových sadech v 16:00. Najdete nás podle duhové vlajky. 

Budeme se těšit!

🏳️‍🌈

 We're hosting yet another summer picnic, the 4th this year (and the 31st one overall)! 

Come join us for a bite and to enjoy time spent in conversations about our joys, worries and life experiences. People of any gender, sexuality or age are welcome. We're going to meet on 5 July 2024 next to the Mausoleum of Yugoslav Soldiers in Bezručovy sady at 4 pm. You'll find us by our rainbow flag. 

We're looking forward to seeing you! 

🏳️‍🌈

32. Queer podpůrný piknik

🏳️‍🌈

Opět vás zveme na letní piknik v parku, letos pátý (v celkovém pořadí již 32.)!

 Přijďte za námi na něco na zub a kus řeči a užijte si čas strávený sdílením zkušeností, strastí i radostí mezi lidmi bez rozdílu sexuality, genderové identity nebo věku. Piknik je pro všechny, ať už jste duhoví a nebo allies. Potkáme se 21.7. u Jihoslovanského mauzolea v Bezručových sadech v 16:00. Najdete nás podle duhové vlajky.

 Budeme se těšit! 

🏳️‍🌈

We're hosting yet another summer picnic, the 5th this year (and the 32nd one overall)! 

Come join us for a bite and to enjoy time spent in conversations about our joys, worries and life experiences. People of any gender, sexuality or age are welcome. We're going to meet on 21 July 2024 next to the Mausoleum of Yugoslav Soldiers in Bezručovy sady at 4 pm. You'll find us by our rainbow flag. 

We're looking forward to seeing you! 

🏳️‍🌈

Kalendář událostí